CK Villa

 
Vaše dovolená...

CK Villa

CHORVATSKO 2020

20.05.2020

  Vážení klienti,

tak se nám pomalu blíží letní dovolená v Chorvatsku a zatím to vypadá, že se hranice otevřou od 15.6.2020 a nebudeme muset nikdo při cestě zpět do ČR do 14ti denní karantény nebo mít u sebe test na COVID.

Chtěli bychom Vás informovat, jak si představujeme další postup při uskutečňování našich zájezdů do Chorvatska:

Bohužel jsme v Chorvatsku již uhradili zálohu na léto 2020, ale jsme malá místní cestovka a dá se říct, že Vás všechny za ta léta již osobně známe, takže bychom nechtěli, aby mezi námi vznikly nějaké problémy.
Proto nebudeme po nikom chtít storno poplatek za zrušení zájezdu a nebudeme chtít po Vás, abyste dopláceli zájezd tak, jak máme podepsáno ve smlouvě.

Některé termíny do Chorvatska bychom určitě jeli. Záleží na tom, kolik Vás klientů bude mít zájem vycestovat. Ale o tom bychom Vás informovali v průběhu června, tak jak se bude situace vyvíjet.
Mluvili jsme s Chorvaty a můžu Vám říct, že tam jsou od začátku nastavená přísnější pravidla než u nás v Čechách. V Chorvatsku bylo velmi dlouho zakázané cestování mezi župami (okresy), Chorvaté pokud chtěli třeba k vzdálenější rodině, na vše museli mít povolení. Také je v Chorvatsku menší počet nakažených, ke dni 20.5.2020 to bylo 2.234 osob, z toho bylo 1.978 osob již vyléčených a 96 osob zemřelo.

Ale zpět k naší situaci: máte většinou uhrazené zálohy, někteří klienti mají uhrazený celý zájezd. Pokud se zájezd nepojede nebo Vy zájezd zrušíte, vystavíme Vám poukaz v hodnotě Vámi uhrazené částky.
Tzn. že  Poukaz pak můžete využít na jakýkoliv námi uskutečněný zájezd až do 31.8.2021. Pokud si ani do této doby nevyberete žádný námi
pořádaný zájezd, všechny peníze, které jste nám uhradili, Vám budou vráceny do 14ti dnů, tedy do 14.9.2021. Poukaz je přenosný, tedy můžete jej darovat komukoliv jinému. Prostředky na tomto poukazu však nelze směnit za peníze.
- Poukaz na zájezd je krytý pojištěním pro případ úpadku CK.
- Tím budou zcela vypořádána Vaše a naše práva z původní smlouvy o zájezdu.

Ještě máme pro Vás jeden návrh. Většina z Vás ví, že máme na Benecku pension Villa. V médiích se hodně mluví o dovolených strávených v České republice, tedy pokud nebudete chtít vycestovat za hranice, můžeme Vám nabídnout,
že Vámi zaplacená cena za původní zájezd bude převedena na jakýkoliv Vámi vybraný termín na pobyt na našem pensionu Villa, Benecko do 31.8. 2021.
Za účelem čerpání nového pobytu na pensionu Villa Vám vystavíme poukázku. Poukaz je přenosný, tedy můžete jej darovat komukoliv jinému. Prostředky na tomto poukazu však nelze směnit za peníze.
-
Poukaz je krytý pojištěním pro případ úpadku CK.
-
Tím budou zcela vypořádána Vaše a naše práva z původní smlouvy o zájezdu.
Veškeré informace o pensionu naleznete na www.ckvilla.cz.

Pokud byste měli jakékoliv dotazy, můžete nám samozřejmě napsat na náš mail nebo zavolat na telefon 606 506 935.
Zatím tedy budeme vyčkávat, co nám přinesou další dny. Jakmile bude situace jasnější, budeme Vás informovat o dalším postupu.
Děkuji a přejeme Vám hlavně hodně zdraví a žádné nervy, věříme, že se brzy všechno zase vrátí do starých kolejí.
Zdena a Martin Šírovi, CK VILLA
www.ckvilla.cz

                

[ ]